اسپری زنگ شور


 اسپری زنگ شور 

بارها با یک وسیله یا قطعه متحرک که  زنگ‌زده مثل پیچ یا مهره‌ای زنگ‌زده که در هم پیچیده شده‌اند روبرو شده باشید. در این شرایط به واسطه نوع واکنشی که مواد می‌دهند به شکلی محکم به هم می‌چسبند و درصورتی‌که فشار زیادی را بر آن‌ها وارد کنید ممکن است شکسته شوند. در برخی موارد هم  قطعات به دلیل عدم روغن‌کاری  نمی‌توانند به‌خوبی حرکت کنند.

در تمام این موارد می‌توانید از یک مکمل سوخت به نام محلول روان‌کننده یا زد زنگ استفاده کنید. محلول‌های روان‌کننده همان‌گونه که از اسمشان مشخص است موجب حرکت آسان قطعات متحرک می‌شوند. این محصولات به دلیل ساختاری که دارند می‌توانند اصطکاک بین قطعات را  به بهترین شکل ممکن کاهش دهند و برای قطعاتی که به‌سختی بسته شده‌اند و نمی‌توانید آن‌ها را باز کنید بسیار مناسب و مفید فایده هستند.اسپری زنگ شور GETSUN برطرف کننده سو صدای قسمت های مختلف اتومبیل -دستگاه های خانگی ‌و صنعتی و روان کننده مناسب و مانع از فرسایش سطوح از زنگ زدگی و زنگ زدایی ساخت کشور چین میباشد.

اسپری زنگ شور GETSUN  بر و روان‌کننده‌ی که  حجمی برابر 500 میلی‌لیتر دارد. این محصول روان‌کننده‌ی بسیار مناسبی است و ساختار آن این گونه  است که می‌تواند قسمت‌های زنگ زده را تمیز کند.

از نقاط قوت این روان‌کننده می‌توان به نحوه‌ی استفاده از آن اشاره کرد. این روان‌کننده به‌صورت اسپری بر روی قطعه‌ی موردنظر پاشیده می شود و این امر موجب نفوذ هرچه بهتر و بیشتر و سریع تر آن خواهد شد. این محصول به صورتی  طراحی شده است که می‌توانید در دوحالت عمل اسپری کردن را انجام دهید. در حالت اول برای استفاده از اسپری زنگ شور گت سان  عمل اسپری کردن به‌صورت معمولی انجام می‌شود و در حالت دوم اسپری از طریق نازلی کوچک و باریک انجام می‌گیرد. این محصول برای تمیزکاری هم  مناسب است.

طریقه مصرف:

  1. برای زنگ زدگی های اندک آن را روی سطح فلز اسپری کرده،سپس آن را با قلم مو پخش کنید. بعد از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه آن را با آب تمیز شستشو دهید.
  2. برای زنگ زدگی های متوسط آن را روی سطح فلز اسپری کنید و اجازه دهید برای مدت طولانی روی سطح فلز باقی بماند،  سپس آن را پاک کنید.برای نتیجه بهتر میتوانید آن را با آب شستشو دهید.
  3.  برای زنگ زدگی های جدی  آن را درون جریان روان کننده فرو ببرید تا زمانی که لایه زنگ زدگی از بین برود. برای تاثیر بیشتر جریان روان کننده را تا ۶۵ درجه سانتی گراد بالا ببرید.

  • 0 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740