درجه باد لاستیک

  • مرتب سازی بر اساس :

شناخت بهترین درجه باد برای بسیاری از رانندگان دارای اهمیت است. بهترین گیج باد به رانندگان کمک خواهد کرد تا بتوانند متناسب با نیاز تایرهای خودروی خود، باد تایر را تنظیم کنند. استفاده از متریال به کار رفته در ساخت درجه باد باعث می‌شود تا بتوان میزان باد مناسب را تعیین کرد. بهترین درجه باد لاستیک دارای ویژگی‌های مختلف است که باید به آن توجه شود. در انتخاب بهترین میزان باد باید اندازه‌گیری دقیقی انجام داد. استفاده از شلینگ مقاوم و منعطف نیز دارای تاثیر است. تمام موارد بیان شده باعث می‌شود تا بتوان برای هر تایر، بهترین درجه را در نظر گرفت.


درجه باد لاستیک چیست؟

شاید بخواهید در مورد درجه باد لاستیک چیست بیشتر بدانید. در مورد این محصول باید بیان کنیم که درجه باد یک ابزار کاربردی است که به کمک آن می‌توان به آسانی میزان باد و فشار را اندازه‌گیری کرد. این وسیله که دارای صفحه نمایش دیجیتالی است به صورت پیشرفته قادر است تا درجه باد را اندازه گیری کند. البته باید بیان کرد که نوع آنالوگ این محصول نیز در بازار وجود دارد. با توجه به نوع خودروهای امروزی درجه بادهای متفاوتی را می‌توان برای تایر هر خودرو در نظر گرفت.

انواع درجه باد

انواع درجه باد به دسته بندی مختلف تقسیم می‌شود که از مهم‌ترین آنها می‌توان به درجه باد اتوماتیک، درجه باد خودکاری، درجه باد لاستیک جیبی و درجه باد لاستیک عقربه‌ای اشاره کرد. هر کدام از انواع محصولات بیان شده دارای ویژگی‌های مخصوص به خود هستند. به عنوان مثال، نوع اتوماتیک آن می‌تواند به صورت کاملا اتومایتک، باد تایر خودروهای مختلف را تنظیم کند. ویژگی‌هایی که در این دستگاه گنجانده شده است باعث تاثیر مثبت عملکرد تایر خواهد شد. مدل‌های دیجیتالی باعث می‌شوند تا بتوان طبق استانداردهای بین‌المللی باد تایر را در یک سطح مناسب تنظیم کرد. 

قیمت درجه باد

حال که با میزان باد تایر‌ خودروها آشنا شدید و اثرات آن را بر روی طول عمر لاستیک شناختید، بهتر است در مورد قیمت درجه باد اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای کسانی که در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، مهم است که بتوانند از قیمت این محصول مطلع شوند. قیمت درجه باد با توجه به متریال به کار رفته در آن متفاوت است. افراد برای دسترسی به بهترین قیمت و کیفیت کافی است خرید خود را از نمایندگی‌های مجاز انجام دهند. وجود یک مجموعه موفق که بتواند محصولات خود همچنیم لوازم پنچری را با تضمین کیفیت به فروش برساند دارای اهمیت است.

خرید درجه باد

زمانی که باد تایر خودرو به خوبی تنظیم باشد، می‌تواند مصرف سوخت را به شکل قابل توجهی کاهش دهد. رانندگان با خرید درجه باد لاستیک می‌توانند میزان باد تایر خودرو را در شبانه روز اندازه گیری کنند. این ابزار به عنوان یک وسیله ضروری برای خودروهای امروزی است که به رانندگان این امکان را می‌دهد که میزان باد و فشار تایر خودرو را اندازه گیری کرده و در صورت لزوم، باد تایر را به خوبی تنظیم کنند. 
با توجه به این که درجه باد لاستیک دارای تنوع زیادی در بازار است، هر فرد متناسب با نیاز خود می‌تواند بهترین ابزار را خریداری کند. قیمت ادرجه باد با توجه به کیفیتی که دارد، متفاوت است لذا رانندگان برای خرید درجه باد کافی است با انتخاب یکی از مجموعه‌های معتبر، خرید خود را نهایی کنند تا ضمن صرفه جویی در هزینه‌های خرید خود، به بهترین کیفیت محصول دسترسی پیدا کنند.

 

 

طراحی سایت : ره وب

09128882740