• مرتب سازی بر اساس :

در تعریف والف کامیونی چیست باید بیان کرد که والف کامیونی یک وسیله کاربردی در تایر خودروهاست که این قطعه از خروج هوای لاستیک جلوگیری کرده و با توجه به ساختاری که دارد، ورود هوا به داخل تایر را امکان پذیر می‌کند. با نگاه به ساختار والف می‌توان گفت که این وسیله از مواد پلاستیکی، لاستیکی و در برخی از موارد فلزی تشکیل شده است. والف کامیونی در انواع تایر خودروهای سواری، سنگین، دوچرخه‌های معمولی و غیره وجود دارد. شاید جالب باشد بدانید که طول عمر والف کامیونی بسیار زیاد است و نیاز به تعویض مداوم نخواهد داشت. حال که با تعریف والف کامیونی چیست آشنا شدید، بهتر است در مورد انواع آن بیشتر بدانید.


انواع والف کامیونی

انواع والف کامیونی متفاوت است و از ساختاری مختلف تشکیل شده است. والو تیبولس انواع والف کامیونی مخصوص تایرهای بادی است که فاقد تیوب هستند. در تایرهای تیوبلس، این وسیله به صورت یک قطعه جداگانه وجود دارد و در بخش پایین لاستیک قرار گرفته است. والف کامیونی تیوب تایپ یکی دیگر از انواع والف کامیونی است که در زمان پخت این نوع تایر، در ساختار آن تعبیه شده است. در این محصولات، والف کامیونی به صورت جدا و مستقل وجود نداشته و همراه با تایر به شکل یکپارچه است. در مجموع می‌توان انواف والف کامیونی را به شکل استیل، فلزی، معمولی، سنسوردار، پیچی و غیره دسته بندی کرد.


قیمت والف کامیونی

قیمت والف کامیونی با توجه به نوع انتخابی آن در بازار متفاوت است. تولید کنندگان این محصول با توجه به هزینه تولید خود سعی کرده‌اند تا قیمت‌گذاری را در حد استاندارد در نظر بگیرند. کسانی که به دنبال تعویض والف کامیونی هستند باید در مورد قیمت این قطعه اطلاعات بیشتری کسب کنند. استعلام قیمت والف کامیونی از طریق نمایندگی‌های مجاز امکان پذیر است. وجود والف با کیفیت باعث می‌شود تا از خروج فشار باد به شکل ناگهانی جلوگیری شود. والف کامیونی می‌تواند همچنین مانع از ورود رطوبت و گرد و غبار به درون تایر شود.


خرید والف کامیونی

خرید والف کامیونی برای کسانی که دارای ماشین‌های سنگین هستند مهم است. جنس بدنه والف کامیونی به صورت معمول از مواد پلاستیکی تشکیل شده است که به مرور زمان از بین می‌رود. این امر باعث می‌شود تا رانندگان برای سفر در جاده‌ها احتیاط کرده و به دنبال خرید والف کامیونی باشند. این موضوع در مورد خودروهای سنگین اهمیت بیشتری دارد. جهت خرید والف کامیونی خرید یکی از لوازم های پنچری می باشد از نمایندگی‌های مجاز پیشنهاد می‌شود چرا که باعث می‌شود تا رانندگان بدون دغدغه خرید خود را نهایی کنند.

 

طراحی سایت : ره وب

09128882740