اتر استارت


اتر استارت GETSUN

اتر استارت GETSUN  جهت آسان روشن شدن موتور های دیزلی در هوا سرد زمستان تا دما ۴۰  می شود .اسپری اتر قابل استفاده برای انواع موتورهایی که سوخت آن ها  بنزینی و دیزلی اتومبیل،کامیون ها،قایق های موتوری و دیزل ژنراتورها می باشد.بسیاری از خودروها با موتور ها احتراق داخلی قدیمی در هوای سرد و پس از مدت زمان طولانی خاموش بودن،هنگام استارت اولیه خودروو روشن نمودن با مشکل مواجه می‌شوند.

سرمای هوا بر روی عملکرد استارت خودرو اثر گذاشته و خودرو هنگام روشن شدن با مشکلاتی نظیر عدم احتراق کامل مواجه می‌شوید.برای رفع این مشکل،رانندگان از اسپری‌ اتر استفاده می کنند. محصولی را که مشاهده می‌فرمایید،اسپری تقویت استارت نام دارد. 

این محصول مکمل سوخت برای انواع خودروها مناسب است و با اسپری آن در ورودی درچه فیلتر هوا باعث آسان روشن شدن موتور خودرو در هوای سرد می‌شود. این محصول تا دمای منفی 40 درجه سانتی‌گراد قابل استفاده است. پس چنانچه می‌خواهید در فصل سرما،مشکلی برای روشن کردن خودروی خود نداشته باشید، می‌توانید اسپری تقویت استارت(اسپری اتر) را انتخاب کنید.

این اسپری به شدت اشتعال زا و خطرناک می باشد حتما قبل از استفاده نکات زیر را رعایت فرمایید:

1. زمانی  که موتور خودرو روشن یا گرم است  به هیچ عنوان از اسپری اتر  استفاده  نکنید یا  حتی به آن نزدیک نکنید .

2. استفاده زیاد از اسپری اتر می تواند به موتور خودرو آسیب برساند در بیشتر موارد دو پاف(2ثانیه ایی) اسپری در فیلتر ورودی هوای موتور یا کاربراتور کافی است .

3.قبل از استفاده از اسپری اتر با مراجعه به دفترچه فنی خودرو مطمعن شوید که شما مجاز به استفاده از اسپری اتر برای خودرو خود هستید. بعضی از خودرو ها دیزلی دارای شمع پیش گرمکن (Glow plug) درموتور خود می باشند این خودرو ها نیازی به استفاده از این اسپری ندارند.

4. یک اسپری اتر یا تقویت استارت خوب انتخاب کنید، از نشانه های یک اسپری اتر خوب این است که با حداقل استفاده  مشکل موتور خودرو را برطرف سازد.

5. ورودی  فیلتر هوای موتور خودرو را پیدا کنید،درب محافظ یا کاور فیلتر هوا  آن را باز نموده و چند پاف  اسپری (حدودا دوثانیه)،به داخل آن از فاصله حدوداcm  20بزنید در واقع با این کار شما هوای ورودی موتور خودرو را به اتر  اغشته نموده اید و باعث می شوید هوای ورودی  و سوخت احتراق وسیع تری در داخل موتور خودرو ایجاد کند حال  استارت بزنید ، اگر موتور خودرو روشن نشد می توانید مراحل قبل را تا چند بار تکرار کنید،در صورت روشن شدن خیلی سریع موتور به حالت عادی باز می گردد و می توانید شروع به حرکت کنید.

شما میتوانید این محصول را باکیفیت بالا وقیمت مناسب از سایت تاپیک کالا خریداری کنید.

 

  • 110,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740