اسپری انژکتور شور گت سان


 اسپری انژکتور شور گت سان 

محصول  اسپری انژکتور شور  یکی از تولیدات شرکت <گت سان< (Getsun) است. این محصول نوعی تمیزکننده بوده که خواصیت های زیادی برای خودرو به‌خصوص در بخش سیستم احتراق دارد. این اسپری انژکتورشوی در بهتر شدن عملکرد سیستم سوخت به‌خوبی انجام وظیفه می‌کند. اسپری انژکتورشوی گتسان با کیفیت عالی و تاثیرگذاری فوق العاده، تمامی چسبندگی ها و رسوبات کربن را پس از اسپری مستقیم در کاربراتور پاک میکند. این محصول قابلیت پاک کنندگی کاربراتور، اتصالات، شیر PVC، بالا برنده گرما، شمع و به طور کلی سیستم داخلی ماشین را داراست. دریچه‌ی گاز و استپر از دیگر بخش‌هایی است که این محصول می‌تواند تمیز کند . بهبود عملکرد محفظه‌ی احتراق رابطه‌ی مستقیمی با راندمان خودرو داشته؛ در نتیجه میزان هزینه‌های تعمیر و نگهداری نیز کاهش خواهد یافت.

 این محصول که از دسته  مکمل سوخت  است را روی قسمت‌های مورد نظر اسپری می‌کنند و پس از گذشت زمان و انجام واکنش، این بخش‌ها تمیز می‌شوند.
سوخت با درجه پایین و هوای آلوده میتواند موجب چسبندگی و رسوبات کربن در کاربراتور هنگام احتراق در سرعت بالا و در حالت بازماندگی از حرکت شود و همچنین مصرف سوخت را افزایش دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اسپری انژکتور شور گت سان اینجا کلیک کنید.

  • 29,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740