شمع کله قندی دو پلاتین


 شمع کله قندی دو پلاتین 

اگر به دنبال راه حل های مناسبی برای کاهش مصرف سوخت خودروتان هستید و یا در تلاش برای بیشتر شدن شتاب خودروی خود می باشید، توصیه می کنیم که از شمع خودرویی به نام شمع کله قندی دو پلاتین استفاده نمایید. این شمع سوزنی دو زمانه به خوبی می تواند موتور خودرو را در آرامش به سمت و سوی بهترین عملکرد سوق دهد. همچنین استفاده از  شمع بوش کله قندی ماشین در خودروهایی که از CNG بهره می برند، سبب افزایش کارایی خودرو می شود.

ارتفاع پایه در شمع کله قندی دو پلاتین در حدود 19 میلیمتر یا به عبارت دیگر در پایه استاندارد می باشد. اندازه آچار این شمع 16 و اندازه رزوه آن نیز تقریباً 14 میلیمتر است. توصیه می کنیم که حتماً چند تا از این شمع را در خودروی خود به صورت یدک نگهداری کنید تا در مواقعی که  شمع کله قندی دو پلاتین به هر دلیلی دچار آسیب شد، بتوانید به سرعت آن را جایگزین قطعه خراب کنید.

در نظر داشته باشید که حتی الامکان توصیه می شود که تعویض این قطعه توسط افراد با تجربه انجام شود، چرا که هر گونه اشتباه در نصب شمع دو پلاتین کله قندی ماشین می تواند منجر به خسارات سنگین به موتور خودرو شود. این شمع اصل را به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای می توانید از فروشگاه تاپیک کالا خریداری نمایید.

اگر مایلید که به صورت آنلاین و عمده شمع کله قندی دو پلاتین را تهیه نمایید به سایت topickala.ir مراجعه کنید.

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740