شمع مخصوص گاز سوز


 شمع مخصوص گاز سوز 

برای خودروهای گاز سوز شمع های مختلفی را می توان استفاده کرد. اگر شما هم دارای خودروی گاز سوز هستید و نمی دانید که برای شمع یدک از چه نوع آن بهره ببرید، به توصیه ما توجه کنید و از شمع های برند بوش استفاده نمایید. برند بوش از جمله برندهای بسیار باکیفیت در زمینه تولید قطعات یدکی خودرو مانند شمع است که ساخت کشور آلمان می باشد. یکی از انواع شمع مخصوص گاز سوز شمع سوپر بوش است که به شمع دو زمانه معروف است. این شمع برای انواع خودرو مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله می تواند به خودروهایی مانند پراید، پژو 206، میتسوبیشی، سمند و غیره اشاره کرد.

از خصوصیات شمع مخصوص گاز سوز می توان به الکترود نیکلی قطر 2.5 اشاره کرد. بیشتر شمع های مخصوص خودروهای گازسوز از گریپاژ شمع موتور، جلوگیری بعمل می آورند. توصیه می کنیم که برای خرید شمع مخصوص گاز سوز حتما به نمایندگی های مجاز در سراسر کشور مراجعه کنید، چرا که محصولات تقلبی برای این‌گونه قطعات خودرو، در بازار زیاد دست به دست می شود.

معمولاً انواع شمع مخصوص گاز سوز با قیمت های بسیار مناسبی به دست مشتری می رسد که از جمله می توان به سایت تاپیک کالا اشاره کرد. قبل از تهیه این گونه از محصولات خودرو می توانید با پشتیبان های سایت نیز در تماس باشید.

جهت خرید عمده شمع مخصوص گاز سوز از تاپیک کالا کلیک کنید.

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740