تستر ضدیخ


 تستر ضدیخ 

یکی از وسایل کاربردی برای هر راننده ای برای استفاده از مکمل های سوخت تسترضدیخ است که صاحبان خودرو می توانند این محصول را از برند پرستون تهیه کنند. با توجه به اینکه اکثر محصولات شرکت پرستون آمریکا از کیفیت مطلوبی برخوردار است، چنانچه قصد دارید درجه سرما را اندازه گیری کنید، می توانید از تسترضدیخ پرستون بهره ببرید. این دستگاه به طور کامل می تواند دمای ترکیب آب و ضدیخ را اندازه گیری کند و این عمل را از طریق چگالی این محلول بدست انجام می دهد.

از ویژگی های ظاهری این تستر ضدیخ می توان به طول شلنگ آن که به 15 سانتی متر می رسد اشاره کرد. همچنین ضخامت این وسیله 5 سانتی متر و وزن آن 65 گرم می‌ باشد. از  تسترضدیخ پرستون در ضدیخ هایی که از اتیلن گلیکول استفاده می کنند، کاربرد دارد.

اگر شما در حال حاضر به دنبال یک ضدیخ باکیفیت هستید، تیم تاپیک کالا این محصول را به قیمت بسیار مناسب به شما عزیزان پیشنهاد می دهد. در نظر داشته باشید که برای خرید تسترضدیخ پرستون حتماً به فروشگاه های معتبر مراجعه کنید تا محصولات تقلبی به تورتان نخورد. قبل از خرید این محصول اگر سوال و یا ابهامی داشتید، می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت تاپیک کالا قرار داده ایم با همکاران ما در ارتباط باشید.
 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740