مکمل انژکتور شور ادینول


 مکمل انژکتور شور ادینول 

 مکمل انژکتور شور ادینول  از محصولات تولیدی  (ADDINOL)ساخت کشور آلمان می باشد که توسط فروشگاه اینترنتی تاپیک کالا  به صورت فروش آنلاین ارائه می گردد شما می توانید با خرید آنلاین این کالا از یک خرید سریع و با قیمت مناسب بهره مند گردید.

کمپانی ADDINOL آلمان بعنوان یکی از بزرگترین و مدرنترین کارخانه تولید کننده انواع روانسازهای تخصصی و فوق تخصصی با آخرین تکنولوژی در آلمان و اروپا می باشد .

استفاده از بنزین با عدد اکتان پایین می‌تواند منجر به احتراق پیش از موعد بنزین در محفظه احتراق شود. این موضوع می‌تواند آسیب‌های شدیدی را برای موتور به همراه داشته باشد زیرا قبل از رسیدن پیستون به انتهای مسیر خود به دلیل مقاومت کم بنزین در برابر فشار و دمای بالا و احتراق زودرس دوباره به پایین برگشته که این موضوع باعث ایجاد ضربه به خصوص در موتور‌های با تکنولوژی بالا می‌شود.

بنابراین و با توجه به کیفیت پایین بنزین موجود در ایران بهتر است از مکمل‌های تقویت کننده عدد اکتان استفاده شود. افزودن این مکمل موجب افزایش عدد اکتان بین 3 الی 8 نقطه می‌شود که البته بستگی به کیفیت بنزین مورد استفاده دارد. کلیه محصولات ADDINOL در ایران بصورت 100%وارداتی ( تولید و بسته بندی در آلمان ) در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد .

  • 580,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740