فیلتر هوا وانت نیسان انژکتوری سرکان


 

فیلتر هوا وانت نیسان انژکتوری سرکان 

انواع برند فیلتر هوا در بازار وجود دارد که تعدادی از آنها به دلیل کیفیت بسیار پایین‌شان، به سرعت موتور خودرو را فرسوده کرده و هزینه بسیار گزافی را روی دست صاحبان خودرو می گذارد. به همین جهت مقوله انتخاب فیلتر هوای مناسب نیز برای رانندگان پیچیده شده است. اما شرکت سرکان که سال هاست در این زمینه فعالیت می کند، به طور تقریبی خیال اکثر رانندگان را از این بابت راحت کرده است. برند سرکان که علاوه بر فیلتر هوا به تولید فیلتر روغن نیز مشغول است، با استفاده از بهترین تکنولوژی اقدام به تولید و عرضه فیلتر هوا کرده است که از جمله ویژگی های مهم این فیلترهای هوا قیمت به صرفه‌شان می باشد.

 

ویژگی‌های فیلتر هوا وانت نیسان انژکتوری سرکان 

  • فیلتراسیون عالی: این فیلتر از ورود گرد و غبار و آلودگی ها به موتور جلوگیری می کند و از موتور در برابر سایش و خوردگی محافظت می کند.
  • عمر طولانی: این فیلتر دارای عمر طولانی است و نیازی به تعویض مکرر ندارد.
  • قیمت مناسب: این فیلتر نسبت به سایر فیلترهای هوا موجود در بازار قیمت مناسبی دارد.

فیلتر هوا سرکان یکی از بهترین گزینه های موجود برای فیلتر هوا وانت نیسان انژکتوری است. این فیلتر دارای کیفیت و عملکرد خوبی است و قیمت مناسبی دارد.

 

از فیلتر هوای سرکان در ماشین هایی نظیر وانت نیسان نیز استفاده می شود چرا که کارآیی بسیار خوبی از خود نشان داده است. اگر چنین خودرویی دارید، پیشنهاد می کنیم که برای صرفه جویی در مصرف بنزین و همینطور کاهش استهلاک موتور خودرو حتماً از فیلتر هوا وانت نیسان انژکتوری سرکان استفاده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که تعویض فیلتر هوا بستگی به نوع و اندازه کار کردن موتور خواهد داشت، با این حال توصیه می شود که هر 15 هزار کیلومتر اقدام به تعویض فیلتر هوا وانت نیسان انژکتوری سرکان نمایید تا موتور و متعلقات آن جان تازه ای برای ادامه فعالیت پیدا کنند. برای خرید فیلتر هوا وانت نیسان انژکتوری سرکان به سایت تاپیک کالا مراجعه نمایید.

 

  • 215,000 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740