فیلتر هوا پیکان انژکتور 1600i سرکان


 فیلتر هوا پیکان انژکتور 1600i سرکان 

استفاده از فیلتر هوا در خودروها مزایای زیادی دارد که از جمله می توان به مواردی مانند افزایش عمر موتور، افزایش شتاب خودرو و کاهش مصرف سوخت اشاره کرد. در واقع همه خودروها نیاز مبرم به یک فیلتر هوا دارند، خصوصاً خودرویی مانند پیکان که از جمله خودروهای قدیمی محسوب می شود که در صورت نداشتن فیلتر هوا فشار مضاعفی بر موتور خودرو وارد می شود که نهایتاً عملکرد خودرو را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد.

از جمله فیلتر هوای بسیار مرغوب برای پیکان که استفاده از آن به شدت توصیه می شود، فیلتر  هواي سرکان نام دارد. این فیلترهوا با قیمت مناسب در بازار عرضه می شود و از جنس باکیفیتی برخوردار است. با نصب فیلتر هوا پیکان انژکتور i1600سرکان بر موتور می توان امیدوار بود که ذرات ناخالص کمتری وارد موتور شده که همین امر سبب افزایش راندمان موتور خواهد شد.

همانطور که می دانید فیلترهای هوا انواع متفاوتی دارند که از جمله می توان به فیلترهای فلزی و کاغذی یا فیلترهایی که با مواد PU ساخته می شوند، اشاره کرد. رانندگان عزیز توجه داشته باشند که برای تغییر فیلتر هوا پیکان انژکتور i1600 سرکان باید هر 10 هزار کیلومتر اقدام به این کار کنند تا از عملکرد مناسب خودرو کاسته نشود.

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740