فیلتر هوا هیوندای آی ۳۰-سراتو ۲۰۱۰ سرکان


 فیلتر هوا هیوندای آی ۳۰-سراتو ۲۰۱۰ سرکان 

فیلتر هوا، هوای ورودی به موتور را فیلتر می کند، هوا ورودی به موتور دارای ذرات معلق و باردار زیادی هستند. ورود این ذرات مضر به داخل موتور می تواند سلامت خودروی شما را به خطر بیاندازد. کاغذ های فیلتر هوا از مواد مخصوص تولید می شوند.

این کاغذ های باید توانایی فیلتر کردن قوی هوای ورودی را داشته باشند،” فیلتر هوا کارکردی تا حداکثر 10 هزار کیلومتر دارد، تعویض فیلتر هوا همراه با تعویض روغن و سرویس آن انجام می شود.

این فیلتر هوا یعنی فیلتر هوا هیوندای آی ۳۰-سراتو ۲۰۱۰ سرکان  با کیفیت بالا تولید شده است. این فیلتر تشکیل شده از کاغذ سلولوزی با کیفیت، فوم قالب شکیل و با دوام بسیار زیاد و دقیقا اندازه محفظه فیلتر است، فیلتر هوای سرکان، استاندارد معتبر ISO 9001:2015  را نیز دارا می باشد که کیفیت و سلامت خودروی شما را تضمین می کند. این فیلتر هوا مناسب موتور 2000 هیوندای آی 30، النترا و کیا سراتو وارداتی و مونتاژ می باشد.

فیلتر هوا دارای کارکردی تا حداکثر 10 هزار کیلومتر است، تعویض فیلتر هوا کار بسیار ساده ای است که همراه با تعویض روغن و سرویس آن انجام می گیرد. به این گونه است که برای تعویض فیلتر هوا کافی است محفظه فیلتر هوا را باز کرده و فیلتر کارکرده را خارج و فیلتر نو را جا بندازید.

دقت داشته باشید که حتما این  محصولات را از فروشگاه های معتبر خریداری کنید

سایت لوازم یدکی خودرو تاپیک کالا این محصول را با قیمت مناسب و کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار داده است.

 

  • 110,000 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740