پولیش مخصوص چراغ خودرو سوناکس


 پولیش مخصوص چراغ خودرو سوناکس

موارد زیادی بر کاهش قدرت نور چراغ خودرو اثرگذار می باشد که یکی از دلایلی که برای اکثر چراغ های خودروها پیش می آید، ایجاد لک و خط و خش است که از بین بردن آنها به راحتی امکانپذیر نخواهد بود. اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی محصولاتی در بازار عرضه شده است که در عرض چند دقیقه می توان چنین مشکلاتی را رفع کرد. یکی از این محصولات که تولیدی کشور آلمان است پولیش مخصوص چراغ خودرو سوناکس می باشد. برند سوناکس از جمله برندهای معروف در خصوص تولید لوازم یدکی محافظت کننده از خودرو است که سالهاست در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد.

با استفاده از پولیش مخصوص چراغ خودرو سوناکس می توانید انواع خط و خطوط و لکه های چرب را از روی چراغ خودرو از بین ببرید. همچنین این محصول به خوبی می تواند اثر درخشندگی و براقی مناسبی را بر روی چراغ های جلو و عقب خودرو بوجود آورد. برای رفع چنین مشکلاتی ابتدا باید چراغ های خودرو را به خوبی شستشو داده و سپس پولیش چراغ سوناکس را روی پد مخصوص ریخته و شروع به پولیش زدن ناحیه مدنظر کنید. تا شفاف شدن سطح مورد نظر این کار را ادامه دهید.

این محصول را از لوازم یدکی‌های مجاز کشور تهیه کنید و یا از سایت فروشگاهی تاپیک کالا که محصولات خود را با تضمین کیفیت ارسال می کند سفارش دهید.

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740