هدلايت فیلیپس


هدلايت فیلیپس


هدلایت نسل جدید لامپ خودروها محسوب می شود که از ویژگی های مهم آنها، نور بسیار فزاینده‌ی آن نسبت به مدل هایی مانند هالوژن است. طبیعتاً استفاده از چراغ های هدلایت  می تواند نور بیشتری را در اختیار راننده قرار دهد که نتیجه‌ی آن بهبود وسعت دید راننده و حتی سرنشینان خودرو خواهد بود.

با این حال انواع هدلایت متفاوت است و هدلایت نیز انواع مختلفی دارد که توصیه می کنیم برای استفاده، هدلايت فیلیپس انتخاب شود. از مزیت های بکارگیری از هدلايت فیلیپس می توان به نور کاملاً یکدست آن اشاره کرد. توان مصرفی این لامپ نیز در حدود 250 وات  گزارش شده است.

این محصول که ساخت آلمان است دو کنتاک بوده و برای استفاده در نور بالای خودرو و همچنین نور پایین تولید شده است. از دیگر مزیت های استفاده از این لامپ می توان به مجزا بودن نور بالا و پایین اشاره کرد که برای راننده یک ویژگی خاص تلقی می شود. در نظر داشته باشید که هدلايت فیلیپس بدون آنکه نور خودرو شارژ شود قابل استفاده خواهد بود و پس از روشن شدن بلافاصله آماده به کار می باشد.

هدلايت فیلیپس در دمای منفی 40 تا 80 درجه سانتی‌گراد به خوبی می تواند کار کند. گفته می شود که طول عمر این لامپ در حدود 30 هزار ساعت است. همچنین شدت نور این لامپ 20 هزار لومن و رنگ آن نیز یخی می باشد.

جهت مشاهده و خرید هدلايت فیلیپس  به سایت تاپیک کالا مراجعه کنید.

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740