پولیش آلومینیوم مادرز


 پولیش آلومینیوم مادرز 

پولیش آلومینیوم مادرز یکی از محصولات افسانه ای شرکت مادرز است. فرمول محرمانه این محصول موجب درخشندگی بی‌نظیر رینگ های آلومینیومی و کلیه قطعات ساخته شده از آلومینیوم است. از پولیش آلومینیوم مادرز همچنین می‌توان برای سطوح برنجی، آلیاژی و لوازم جانبی استفاده کرد.

 

 

استفاده از این محصول بسیار ساده می‌باشد، تنها چیزی که شما نیاز دارید یک دستمال تمیز مخصوص پولیش کاری و کمی استفاده از نیروی دستانتان است. پولیش آلومینیوم مادرز به اندازه کافی قدرتمند است، که حتی باعث ایجاد درخشندگی بر روی سطوح فلزات نادیده گرفته شده می‌شود و آنچنان نرم و ملایم است که برای استفاده های روزمره نیز کاربرد دارد.

 

 

طریقه مصرف استفاده از پولیش آلومینیوم مادرز بسیار ساده است.فقط کافی است کمی پولیش را بر روی سطح مورد نظر بریزید و بعد با استفاده از یک دستمال تمیز شروع به مالش قسمت مورد نظر کنید. در آخر با استفاده از دستمال تمیز روسوبات به جا مانده پولیش را از روی سطح پاک کنید. باید اضافه کرد استفاده از حوله پولیش مادرز و حوله مایکروفایبر نانو مادرز برای اعمال این پولیش بسیار مناسب است. ولی اگر دنبال نتیجه به مراتب بهتری هستید استفاده از دستگاه پولیشر به همراه پد های مخصوص گوی شکل و مخروطی شکل مادرز می‌تواند کمک شایانی به شما کند. اعمال این پولیش به همراه پد پولیش گوی شکل بزرگ مادرز نتیجه فوق العاده ای به همراه خواهد داشت. مورد استفاده پولیش آلومینیوم مادرز مناسب برای پولیش کاری سطوح آلومینیومی، برنجی و آلیاژی است.

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740