لامپ پرشيا H7


 لامپ پرشيا H7 

خودروهایی مانند پرشیا دارای لامپ جلوی 100 وات با دید بالا هستند که وسعت دید راننده را در مسیرهای رانندگی به طرز فوق العاده ای بهبود می بخشد. با این حال توصیه می کنیم که اگر به هر دلیلی می خواهید لامپ خودروی خود را تعویض کنید، حتماً از لامپ H7 برند عقاب استفاده نمایید. این لامپ خودرو با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی توسط کشور کره ساخته شده است که با داشتن طول عمر بسیار مفید به یکی از لامپ های پر استفاده برای خودروها تبدیل شده است.
در نظر داشته باشید که لامپ های هالوژنی عقاب با زیر مجموعه هایی مانند H3، H4 یا H7 از بروزترین لامپ های خودروها محسوب می شود که قیمت مناسب هر کدام در فروش بیش از پیش آنها تأثیر بسزایی داشته است.

همچنین لامپ پرشیا H7 با رنگ نزدیک به رنگ آفتاب، بدون لرزشی بودن، سرعت روشن شدن فوق العاده، نوردهی و گستره‌ی نور بالا به جذاب ترین لامپ جلوی خودروها مبدل شده است.
صاحبان خودرو در نظر داشته باشند که برای تعویض این گونه لامپ ها به دلیل حساسیت و حفظ طول عمرشان، می بایست با یک کارشناس در تماس باشند، در غیر اینصورت امکان صدمه زدن به لامپ در هنگام نصب توسط خودشان بسیار محتمل خواهد بود. 
جهت خرید عمده لامپ پرشیا H7 به سایت تاپیک کالا مراجعه کنید.

 

 

  • 65,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740