لامپ آريايی


 لامپ آريايی 

همانطور که می دانید روشنایی در خودروها هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ مهیا کردن بهتر شرایط جهت رانندگی بهتر، از اهمیت بسزایی برخوردار است. به همین منظور برای استفاده از انواع لامپ در خودروها باعث تلاش شود تا بهترین و باکیفیت ترین  آن انتخاب و استفاده شود.

با این حال اگر در شرایطی قرار دارید که باید لامپ مکان های مختلف خودروی خود را تعویض کنید اما نمی دانید که باید از چه برند مطمئنی استفاده نمایید، ما به شما پیشنهاد استفاده از لامپ آريايی عقاب را داریم.
این مدل از
لامپ خودرو دامنه پخش نور، پرتاب نور و قدرت روشنایی بسیار چشم‌گیری دارد که می توان در تمامی بخش های خودرو مانند چراغ های جلوی خودرو، لامپ کابین و غیره استفاده کرد. در نظر داشته باشید که بسته به نوع ولتاژ خودروتان باید از لامپ آريايی 12 یا 24 ولت  استفاده کنید.


 

از دیگر ویژگی های مهم این لامپ می توان به زود روشن شدن و ضد لرزشی بودن آن اشاره کرد. همچنین قیمت این لامپ آنقدر مناسب است که حتی می توانید در چند بسته آن را تهیه کنید تا در موارد لزوم بتوانید بدون هیچ نگرانی از آن استفاده نمایید. گفتنی است که قیمت لامپ آريايی عقاب بسیار به صرفه است. اگر مایلید که به صورت آنلاین و عمده لامپ آريايی عقاب را تهیه نمایید به سایت topickala.ir مراجعه کنید.

 

  • 14,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740