شمع پایه کوتاه


شمع پایه کوتاه 

اگر به دنبال شمع با مکانیسم سرد برای خودرو خود هستید، پیشنهاد می کنیم که از شمع های برند نور استفاده کنید. این شمع که در واقع تحت لیسانس بوش آلمان در ایران فعالیت می کند دارای مقاومت خوبی در برابر فرسایش و خوردگی از خود نشان می دهد. با توجه به محصولات چینی و تقلبی در بازار ایران، توصیه اکید داریم که رانندگان به هیچ وجه از بازارهای آزاد اقدام به خرید این برند از شمع خودرو نکنند، چرا که ممکن است بدلیل سوءاستفاده‌ی برخی افراد محصولات دسته چندم به شما انداخته شود.

گفتنی است که وزن شمع پایه کوتاه نور در حدود 200 گرم بوده و آلیاژ جرقه زن آن نیز ایریدیوم می باشد. اگر صاحب خودروهایی مانند پراید، پژو 206، پژو پارس، سمند، رنو مگان، مزدا و یا هر خودروی دیگری هستید، بدون هیچ دغدغه ای می توانید از شمع پایه کوتاه برند نور استفاده کنید. ناگفته نماند که کد حرارتی این شمع 6 و نوع الکترود آن نیز سوزنی می باشد.

این شمع از بهترین مدل های برند نور محسوب می شود که تا 80 هزار کیلومتر نیز کارکرد آن می باشد. تاپیک کالا با در نظر گرفتن نیازهای شما صاحبان خودرو اقدام به افزایش موجودی شمع پایه کوتاه نور کرده است که با ضمانت کامل آن را برای مشتریان ارسال خواهد کرد.
جهت مشاهده مشخصات و خرید شمع پایه کوتاه نور ​به سایت topickala.ir مراجعه کنید.

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740