فیلتر کابین ( تیبا سرکان )


مشخصات فنی فیلتر کابین تیبا سرکان 

  • نوع فیلتر: کاغذی
  • اندازه فیلتر: 150 میلی متر
  • فشار کاری: 1.5 بار
  • حداکثر دما: 120 درجه سانتیگراد

 

فیلتر کابین تیبا کجاست؟

فیلتر هوا به عنوان یکی از عناصر ضروری موتور خودرو شناخته می‌شود که باعث جا به جایی هوا خواهد شد. یکی از خودروهای محبوب بین مردم تیبا است که با توجه به ویژگی‌هایی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. برای بسیاری از خودروداران مهم است که بدانند فیلتر کابین تیبا کجاست. با بررسی بخش‌های داخلی خودرو می‌توان تا حدود زیادی بخش فیلتر کابین را مشخص کرد. فیلتر هوا که به آن فیلتر کابین گفته می‌شود با تصفیه هوا می‌تواند از ورود هوای آلوده به درون موتور خودرو جلوگیری نماید. دریافت پرسش پاسخ فیلتر کابین تیبا کجاست می‌تواند به تعمیرکاران و افراد کمک نماید تا با خرید فیلتر مناسب، بتوانند از ورودی هوای آلوده به درون موتور خودرو جلوگیری کنند.


قیمت فیلتر کابین تیبا

استفاده از فیلتر هوای مناسب اگر از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار باشد می‌تواند از آلودگی هوای درون خودرو جلوگیری کند. قیمت فیلتر کابین تیبا با توجه به نوع مواد اولیه‌ای به کار رفته در آن متفاوت است. در واقع می‌توان بیان کرد که قیمت فیلتر هوا به آیتم‌های مختلفی بستگی دارد که تعیین کننده قیمت نهایی محصول است. افرادی که به سلامت موتور خودروی خود اهمیت می‌دهند باید بتوانند مرغوب‌ترین فیلتر را خریداری کنند. اگر بخواهید کیفیت را در برنامه خرید خود قرار دهید، باید قیمت فیلتر کابین تیبا را از فروشگاه‌های مجاز دریافت کنید تا با قیمت مناسب فیلتر هوا را خریداری کنید.


خرید فیلتر کابین تیبا

بهره‌گیری از محصولات جانبی باکیفیت خودرو دارای مزایای زیادی است که بسیاری از افراد به آن اشراف دارند. خرید فیلتر کابین تیبا اگر از فروشگاه‌های مجاز انجام شود می‌تواند مزیت‌های زیادی را برای خودروسواران به دنبال داشته باشد. به دلیل این که این نوع فیلترها در کشور ایران تحریم هستند، سودجویان زیادی وجود دارند که می‌خواهند فیلترهای تقلبی را با نام اصلی به فروش برسانند. خرید فیلتر کابین تیبا از فروشگاه‌های معتبر به خودروسواران این امکان را می‌دهد که ضمن دسترسی به فیلتر مرغوب، در هزینه‌های خود صرفه جویی کرده و با اطمینان خرید خود را نهایی کنند.

 


مزایای فیلتر کابین تیبا

شناخت مزایای فیلتر کابین تیبا بسیار مهم است و می‌تواند طول عمر موتور ماشین را به شکل قابل توجهی افزایش دهد. فیلتر هوا برای بخش داخلی کابین طراحی شده است که از ورود گل، گرد و خاک و آلودگی‌ها جلوگیری خواهد کرد. با گذشت زمان نیاز به تعویض فیلتر هوا احساس می‌شود لذا انتخاب فیلتر باکیفیت دارای اهمیت است. از مزایای فیلتر کابین تیبا می‌توان به کاهش آلودگی‌ها، راحتی بیشتر و احساس بوی مطبوع، کارایی بهتر سیستم تهویه، کاهش مشکلات ایمنی خودرو، کاهش فشار به موتور و غیره اشاره کرد. هر کدام از موارد گفته شده نشان می‌دهد که فیلتر هوا به عنوان یک محصول مصرفی شناخته شده و با توجه به دوره زمانی خاص نیاز به تعویض دارد. 
طبق الگوریتم اعلام شده توسط خودروسازان، بعد از طی کردن یک مسافت مشخص باید به دنبال تعویض فیلتر کابین بود. این مقدار برای خودروهای سواری تولید شده توسط شرکت‌های سایپا و ایران خودرو متفاوت است.


نحوه تعویض فیلتر کابین تیبا

استفاده از فیلترهای کابین که از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند توجه داشته باشید که پس از انتخاب فیلتر کابین مناسب و مرغوب، نوبت به تعویض آن می‌رسد. نحوه تعویض فیلتر کابین تیبا بسیار آسان است و صاحب هر خودرویی می‌تواند به راحتی این کار را انجام دهد. باید به این نکته توجه کنید که فیلتر کابین تیبا در بخش‌های مختلف خودرو قرار گرفته است و باید با احتیاط تعویض را انجام دهید. اگر عوض کردن فیلتر کابین برای شما دشوار است بهتر است آموزش نحوه تعویض فیلتر کابین تیبا را مشاهده کرده و یا در صورت امکان، خودروی خود را به نزدیک‌ترین تعمیرگاه ببرید تا نحوه تعویض فیلتر هوا را به شما آموزش دهد. برای خرید عمده فیلتر کابین ( تیبا سرکان ) به سایت topickala.ir مراجعه نمایید.

 

 

  • 0 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740