لامپ هفت رنگ


 لامپ هفت رنگ اسرام

از جمله  لامپ‌هایی که برای چراغ جلو خودروها استفاده می شود، می توان به  لامپ اسرام هفت رنگ  اشاره کرد. با توجه به اینکه شرکت آلمانی اسرام مدت هاست به تولید انواع لامپ خودرو مشغول است و با در نظر گرفتن کیفیت این لامپ‌ها، می توان با خیال راحت از انواع لامپ خودرو اسرام بهره برد. در نظر داشته باشید که لامپ هفت رنگ اسرام  در مدل های مختلف مانند لامپ هفت رنگ H4 و لامپ هفت رنگ H7 عرضه می شود که رانندگان محترم می توانند بنا به نیازشان هر کدام از آنها را تهیه و استفاده کنند.

از ویژگی های اولیه نور لامپ هفت رنگ می توان به  بازتاب و قدرت زیاد و هم چنین  لامپ هفت رنگ خودرو  مدت ماندگاری بسیار بالایی داد که می توان به آن  اشاره کرد. همچنین این نوع از لامپ به شیشه ضد اشعه یو وی  نیز تجهیز شده است و رنگ نور آن نیز 3300 کلوین است. توان 55 وات این لامپ آن را برای اکثر شرایط آب و هوایی کاملاً مناسب کرده است.

صاحبان خودرو علاوه بر مراجعه به مراکز معتبر در شهر، می توانند با استفاده از سایت های اینترنتی دارای نماد اعتماد اقدام به خرید انواع  لامپ هالوژن هفت رنگ کنند. ناگفته نماند که قیمت لامپ اسرام هفت رنگ خیلی مناسب است. در نظر داشته باشید که باید در هنگام خرید به اصل بودن لامپ دقت شود.
 

  • 0 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740