فیلتر هوا سمند توربو شارژ سرکان


 فیلتر هوا سمند توربو شارژ سرکان 

سمند از جمله خودوهای ایرانی محسوب میشود که توسط شرکت های بخصوصی پشتیبانی میشود. یکی از ضروری ترین وسایل یدکی خوردوها، فیلتر هوا می باشد. با وجود این وسیله، موتور خودرو از شر بسیاری از ذرات ناخالص در هوا در امان می ماند، به طوری که مقدار هوای سالم موجود در موتور می تواند راندمان کاری این بخش از خودرو را افزایش دهد. حال اگر از سمند توربو شارژ استفاده میکنید، توصیه داریم که از برند سرکان، فیلتر هوا را تهیه و استفاده کنید.

با بکارگیری فیلتر هوا سمند توربو شارژ سرکان می توان امیدوار بود که مصرف  بنزین نیز تا حد زیادی کاهش یابد، چرا که فشار بر موتور کاهش یافته است. از دیگر خوبی هایی که بعد از استفاده از فیلتر هوا سمند توربو شارژ سرکان که آن را به عینه می توان دید، کاهش استهلاک موتور خودرو و لوازم متصل به آن خواهد بود.

صاحبان خودرو در نظر داشته باشند که برای خرید فیلتر هوا سمند توربو شارژ سرکان حتماً با مشاورین متخصص گفتگو کنند تا اجناس غیرمرغوب را خریداری نکنند. استفاده از جنس های بی کیفیت فیلتر هوا، فشار را بر روی موتور دوچندان خواهد کرد که در نتیجه سبب از بین رفتن زودتر موتور و متعلقات آن می شود.

 

  • 0 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740