لامپ زنون استار لایت


لامپ زنون استارلایت

از جمله لامپ هایی که مناسب خرید برای لامپ چراغ خودرو است، لامپ زنون استارلایت نام دارد. اگر به هر دلیلی قصد دارید که لامپ جلوی خودرو یا لامپ های چراغ خطر ماشین‌تان را تعویض کنید.

توصیه می کنیم که از برند با کیفیت استارلایت استفاده نمایید. این برند که محصول کشور کره جنوبی است سال‌هاست در این زمینه اقدام به تولید انواع لامپ های خودرو بخصوص لامپ زنون کرده است که یکی پس از دیگری از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.
استفاده از لامپ زنون برای اکثر خودروها مجاز است و با توجه به اینکه قدرت نوردهی بسیار بالایی دارد، توصیه‌ی اکید به استفاده از آن را داریم. در نظر بگیرید که لامپ های این برند با قیمت های بسیار مطلوبی عرضه می شوند که همین یک دلیل می تواند موارد مصرف آن را بیش از پیش کند.


 

از مزیت های بکارگیری از لامپ زنون استار لایت طول عمر بسیار خوب و همچنین ضدلرزشی بودن آن است. تنها عیب این مدل از استار لایت را می توان به ضد آب نبودن آن مرتبط ساخت. برای خرید این لامپ؛

با توجه به وجود لامپ های تقلبی این برند در بازار، به برچسب اطمینان روی محصول دقت کنید و همیشه سعی کنید که لوازم یدکی خودروها را از مراکز مجاز تهیه نمایید.

برای خرید عمده لامپ زنون استارلایت به سایت تاپیک کالا مراجعه کنید.

  • 270,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740