اسپری رایتی لاستیک


 اسپری رایتی لاستیک 

از جمله وسایل کاربردی برای خودرو که به جهت تمیز نگه داشتن لاستیک‌ها از آن استفاده می شود، می توان به اسپری رایتی لاستیک STP اشاره کرد. از مزیت های استفاده از این اسپری می توان از درخشان شدن لاستیک، رفع هر گونه آلودگی از سطح آن و براق کنندگی نام برد. در نظر داشته باشید که لاستیک ها با توجه به اینکه احتمال حرکت در مسیرهای خاکی دارند، به طور قطع کثیف خواهند شد و درخشندگی خود را از دست می دهند. افرادی که زیبایی خارجی خودرو برایشان از اهمیت زیادی برخوردار است، می توانند از اسپری رایتی لاستیک STP استفاده کنند.

این اسپری از مواد فومی تشکیل شده است و از لاستیک ها در برابر ترک خوردگی یا فرسایش محافظت می کند. برای استفاده از اسپری رایتی لاستیک STP نیازی به دستمال برای پاک کردن نخواهید داشت، چرا که فقط کافی است که قبل از مصرف آن را به خوبی تکان داده و از فاصله ای حدوداً 15 سانتی متری بر روی سطح لاستیک اسپری کنید.

ویژگی های اسپری رایتی لاستیک 

  • تمیز کردن و براق کردن لاستیک ها
  • از بین بردن آلودگی ها و کثیفی ها
  • جلوگیری از ترک خوردگی لاستیک
  • افزایش عمر لاستیک

طبق تجربیات افراد مختلف از این اسپری به خوبی یاد می شود چرا که کیفیت بسیار خوبی را از خود نشان داده است. برای خرید اسپری رایتی لاستیک STP می توانید فروشگاه تاپیک کالا را انتخاب کرده و این محصول را با قیمت بسیار عالی خریداری نمایید. برای خرید اسپری رایتی لاستیک به سایت تاپیک کالا مراجعه نمایید.
 

  • 69,000 تومان

طراحی سایت : ره وب

09128882740