ضد یخ ضد جوش اسپیدی


ضد یخ ضد جوش اسپیدی 

ضد یخ ضد جوش اسپیدی یک مایع خنک کننده غلیظ موتور است که با استفاده از پایه مونواتیلن گلیکول و مواد افزودنی مناسب ضد خوردگی تهیه شده است. این ضدیخ دارای خواص ضد یخ، ضد جوش و ضد زنگ زدگی می باشد و برای استفاده در تمامی فصول مناسب است.

مزایای ضد یخ ضد جوش اسپیدی

محافظت از موتور در برابر یخ زدگی و جوش آوردن
جلوگیری از ایجاد زنگ زدگی و خوردگی در قطعات موتور
افزایش طول عمر موتور
بهبود عملکرد موتور
ضد یخ ضد جوش اسپیدی باید هر دو سال یکبار یا هر 40000 کیلومتر تعویض شود. برای تعویض ضدیخ، ابتدا باید رادیاتور را تخلیه کرده و سپس ضدیخ جدید را طبق دستورالعمل سازنده خودرو اضافه کنید.

ضد یخ ضد جوش اسپیدی در دو نوع تولید می شود:

ضد یخ ضد جوش اسپیدی معمولی: این نوع ضدیخ دارای غلظت 30 درصد اتیلن گلیکول می باشد و برای استفاده در دماهای زیر -10 درجه سانتیگراد مناسب می باشد.
ضد یخ ضد جوش اسپیدی سوپر: این نوع ضدیخ دارای غلظت 50 درصد اتیلن گلیکول می باشد و برای استفاده در دماهای زیر -25 درجه سانتیگراد مناسب می باشد.
ضد یخ ضد جوش اسپیدی در بسته بندی های 1 لیتری، 4 لیتری و 40 لیتری عرضه می شود. قیمت این ضدیخ بسته به نوع و حجم آن متفاوت است.

 

ویژگی های ضد یخ ضد جوش اسپیدی 

پایه مونواتیلن گلیکول: مونواتیلن گلیکول یک ماده شیمیایی غیر سمی و غیر خورنده است که به عنوان پایه اصلی ضدیخ ها استفاده می شود. این ماده دارای نقطه انجماد پایین و نقطه جوش بالایی است و به همین دلیل می تواند از موتور در برابر یخ زدگی و جوش آوردن محافظت کند.
مواد افزودنی ضد خوردگی: مواد افزودنی ضد خوردگی موجود در ضدیخ ضد جوش اسپیدی از ایجاد زنگ زدگی و خوردگی در قطعات موتور جلوگیری می کنند. این مواد افزودنی معمولاً از ترکیبات آلی و معدنی ساخته می شوند.
سازگاری با قطعات لاستیکی: ضدیخ ضد جوش اسپیدی با کلیه قطعات لاستیکی موجود در سیستم خنک کننده سازگار است. این ویژگی باعث می شود که ضدیخ به قطعات لاستیکی آسیبی وارد نکند.
ضد یخ ضد جوش اسپیدی یک محصول با کیفیت و مناسب است که می تواند از موتور خودرو شما در برابر یخ زدگی، جوش آوردن و خوردگی محافظت کند.برای خرید ضد یخ ضد جوش اسپیدی  به سایت تاپیک کالا مراجعه نمایید.

  • 380,000 تومان
محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740