مکمل ضد دود روغن


 مکمل ضد دود روغن 


یکی از مشکلاتی که ممکن است برای همه خودروها پیش بیاید، دود متساعد شده از اگزوز خودروهاست. این مشکل نه تنها برای کارآیی خودرو بلکه برای محیط زیست نیز بسیار خطرناک است. با این حال راه حل ساده ای وجود دارد تا بتوان دود حاصله از روغن خودرو را کاهش داد. برای این منظور می توان از مکمل ضد دود روغن ورث استفاده کرد. این مکمل به خوبی می تواند مقدار دود را در خودروهای بنزینی و دیزلی کاهش دهد. در قوطی های هر مکمل روغن ضد دود مقدار 300 میلی لیتر از آن وجود دارد که می توان برای هر 5 لیتر روغن کفایت کند.

طریقه‌ی استفاده از این مکمل به این صورت است که پس از اضافه شدن به روغن خودرو به موتور اجازه داده می شود تا به آرامی کار کند تا گرم شود که در این صورت عملکرد فوق العاده ای از خود به جا خواهد گذاشت.

از ویژگی های استفاده از مکمل ضد دود روغن ورث می توان به کم شدن مصرف روغن اشاره کرد که بهمراه آن ثبات در ویسکوزیته را نیز در پی خواهد داشت. تاپیک کالا این محصول با کیفیت را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است. ضمن اینکه باید در نظر بگیرید که خرید این محصول باید فقط از فروشگاه های معتبر انجام شود.
 

موجود نمی باشد.

  • 270,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740