مایع موتور شور داخل


 مایع موتور شور داخل 

زمانی که موتور خودرو کثیف می شود از عملکرد همیشگی‌ آن کاسته می شود. دلایل زیادی برای کثیف شدن موتور وجود دارد که یکی از آنها استفاده از روغن های بی کیفیت و یا ماندگاری بیش از حد این روغن ها در موتور است.

زمانی که روغن قدیمی و یا سوخته در موتور به تعداد روزهای متولی و زیاد باقی می ماند، به سطح موتور چسبیده و امکان جداسازی آن مشکل خواهد شد. با این حال استفاده از مایع موتور شور در این گونه موارد می تواند به کمک موتور خودرو بیاید.

ترجیحاً توصیه می کنیم که از مایع موتور شور داخل اس تی پی استفاده شود چرا که این مکمل سوخت  با تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. همچنین این مایع موتور شور می تواند از خوردگی و زنگ زدگی موتور نیز جلوگیری کند.

دقت کنید زمانی باید از مایع موتور شور داخل اس تی پی استفاده کنید که قصد دارید روغن موتور را تعویض کنید. قبل از ریختن روغن جدید؛ ابتدا مایع موتور شور را درون موتور ریخته تا روغن های کثیف را از موتور جدا کند.

این محصول در 5 لیتر عرضه می شود که قیمتی برابر با 18 هزار تومان دارد. رانندگان عزیز می توانند این محصول با بازدهی عالی را از فروشگاه اینترنتی تاپیک کالا خریداری کنند. ناگفته نماند که به دلیل وجود محصول تقلبی از این برند، حتماً در هنگام خرید به معتبر بودن فروشنده دقت کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید و سفارش لوازم یدکی خودرو از سایت تاپیک کالا اینجا کلیک کنید

  • 0 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740