روغن موتور ۲۰w۵۰آبی۵لیتری


 روغن موتور ۲۰w۵۰آبی۵لیتری 

انتظاری که از یک روغن موتور می توان داشت این است که به خوبی بتواند عملکرد سیستم موتور و دنده یک ماشین را ارتقا دهد. از جمله روغن موتورهایی را که با خیال راحت می توان برای انواع خودروهای بنزینی پیشنهاد داد، روغن موتور ۲۰w۵۰آبی لیکومولی است. این روغن موتور به خوبی می تواند در تمامی شرایط آب و هوایی استارت خودرو را آسان تر کرد. به همین دلیل استفاده از روغن موتور ۲۰w۵۰آبی لیکومولی می تواند در دراز مدت هزینه های اضافی خودرو را که شامل مصرف زیاد بنزین، تعویض زود به زود روغن موتور و تعویض قطعات موتور می باشد را کاهش دهد.

صاحبان خودرو در نظر داشته باشند که این روغن موتور به روش تمام سنتتیک و با استفاده از افزودنی های با کیفیت تهیه شده است و به همین دلیل است که مدت‌ها پشتیبانی گروه های بسیاری از خودروها را به خوبی و با موفقیت انجام دهد. روغن موتور ۲۰w۵۰آبی در بسته بندی های مختلف عرضه شده است که برای تهیه هر کدام از آنها می توانید به مراکز فروش مجاز در سراسر کشور مراجعه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتردر خصوص قیمت روغن موتور۲۰w۵۰آبی۵لیتری و خرید و سفارش لوازم یدکی خودرو از سایت تاپیک کالا اینجا کلیک کنید.

  • 0 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740