والف فلزی


خرید عمده‌ی والف‌های فلزی به قیمت کارخانه

والو یا والف به یعنی شیر و در لاستیک مانند شیر یک جهته عمل می‌کند. در زمان‌های گذشته که استفاده از تیوپ بیشتر شایع بود والو روی تیوپ وصل بود و کسی به دنبال تهیه آن نبود. در رینگ و لاستیک‌های تیوبلس نیز به طور جداگانه بروی رینگ سوار می‌شود.

والف فلزی پیج و مهره‌ای استیل با جنس بدنه استیل یکی از بهترین و با کیفیت ترین والو فلزی می‌باشد 
از ویژگی‌های مهم این والف جنس بدنه تمام استیل و با آلیاژ محکم هست که شما به راحتی داخل رینگ ماشین میتوانید استفاده کنید والو تمام استیل مناسب برای کلیه خودروهای سواری می‌باشد که طول عمر بیشتری نسبت به والوهای پلاستیکی دارد.

والو از جمله  قطعات مصرفی و از لوازم پنچری خودرو است و چون جنس بدنه آن لاستیکی می باشد حتما نیاز است که هنگام تعویض لاستیک, والو هم تعویض شود. در ماشین آلات صنعتی و معدنی از والو‌های تخصصی و مخصوص آن ماشین آلات استفاده می‌کنند.

والف های فلزی طول عمر بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارند و قابلیت تعویض و باز و بسته کردن در صورت نیاز را نیز دارد.

وظیفه والف در لاستیک

والف از طریق یک شیر یک طرفه تایر ها را باد می‌کند و معمولا از والف شرایدر در تایر دوچرخه ها و اتومبیل ها که به ان والف آمریکایی نیز گفته می شود استفاده می‌شود . و از والف پرستا که والف فرانسوی هم نامیده می‌شود در تایر دوچرخه‌های حرفه‌ای و مسابقه‌ای نیز استفاده می‌شود .

این نوع والف در سایت تاپیک کالا به صورت عمده عرضه می‌شود با قیمت مناسب مواظب باشید والف فلزی  را با قیمت زیاد خریداری نکنید. برای اینکه با خیال آسوده خرید انجام دهید از سایتهای معتبری که دارای اینماد هم باشند خرید کنید

 

  • 10,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740