نخ پنچری کوتاه
نخ پنچری کوتاه تایگر از جمله وسایل ضروری برای خودروها محسوب می شود که در موارد پنچرگیری لاستیک خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. این نخ پنچرگیری برای لاستیک های تیوبلس بوده و از خصوصیات این برند بسیار معروف این است که نخ پنچری کوتاه دارای دو ابزار است که یکی از آنها برای پاکسازی محل سوراخ لاستیک و ابزار بعدی نخ پنچری به جهت گرفتن سوراخ لاستیک می باشد. از ویژگی های ظاهری نخ پنچری کوتاه تایگر نیز می توان به درازای آن تا 20 سانتی متر اشاره کرد.

در نظر داشته باشید که استفاده از این نخ بدون هیچ گونه نیازی به جک و زاپاس خواهد بود. انواع و اقسام نخ پنچری کوتاه تایگر را می توانید در فروشگاه های مختلف پیدا و خریداری کنید اما ویژگی که سایت فروشگاهی تاپیک کالا را به یکی از بهترین فروشگاه های لوازم یدک خودرو تبدیل کرده است، قیمت های بسیار مناسب اجناس است که معمولاً با چندین درصد تخفیف برای فروش قرار داده می شوند.

در خصوص نخ پنچری کوتاه تایگر نیز این موضوع صدق می کند و رانندگان عزیز می توانند این وسیله کاربردی را با قیمت 28 هزار تومان دریافت کنند. در نظر داشته باشید که پس از ثبت سفارش همکاران ما در بخش بسته بندی و ارسال محصول، وارد عمل می شوند.
برای اطلاعات بیشتر به سایت تاپیک کالا مراجعه کنید.

  • 85,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب