لامپ هدلایت پایه H7


 لامپ هدلایت  پایه H7 

لامپ هدلایت پایه H7 از انواع لامپ خودروهاست که به دلیل دارا بودن COB نور بسیار خوبی از خود منتشر می کند. از ویژگی های این لامپ می توان به داشتن فن خنک کننده اشاره کرد که سبب جلوگیری از داغ شدن آن خواهد شد که در نتیجه، طول عمر لامپ را افزایش میدهد. در نظر داشته باشید که لامپ هدلایت پایه H7 دارای بدنهای با جنس آلومینیوم بوده و سیم کشی این بدنه نیز ضدآب میباشد.

از لامپ هدلایت پایه H7 برای نور بالا و نور پایین خودروهایی مانند پژو 206 و پژو پارس استفاده می شود. همچنین برای نور پایین خودرویی مانند سمند و پراید 132 نیز بکار خواهد رفت. ناگفته نماند که از این مدل لامپ در خودروهای خارجی نیز به کرات استفاده شده است. از تفاوت های لامپ هدلایت H7 با لامپ‌های زنون این است که لامپ هدلایت برعکس زنون نور آزاردهنده برای راننده مقابل نخواهد داشت.

تولید کنندگان لامپ هدلایت پایه H7 برای اینکه طول عمر این لامپ را افزایش دهند و همچنین دمای آن را کم کنند از فنهای کوچکی در قسمت پایه این لامپ استفاده کردهاند. لذا اگر میخواهید از لامپ هدلایت پایه H7 استفاده کنید میتوانید آن را با قیمت مناسب از فروشگاههای معتبر تهیه نمایید.

 

  • 200,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740