سرب چسبی لاستیک


 سرب چسبی لاستیک 

سرب بالانس لاستیک که به سرب چکشی  معروف نیز است  زمانی که  بالانس تایر لاستیک به هر دلیل بهم بخوره مورد استفاده قرار می‌گیرد .
هنگامی که در سرعت بالا فرمان ماشین به لرزش می‌افتد نشانه عدم بالانس یا میزان فرمان می باشد.در واقع سرب چکشی یا گیره ای جهت بالانس کردن لاستیک ماشین مورد استفاده قرار می‌گیرد.
سرب‌های بالانس  لاستیک‌ها سواری با ماشین‌های سنگین و کامیون متفاوت بوده است.

بعضی از کارشناسان معتقدند  که این نوع سرب‌ها بهترین راه برای نصب بر چرخ هایی هستند که با پیشرفت تکنولوژی، سنگین تر می شوند. از مزیای این چرخ های می توان به سرعت و راحتی نصب چرخ ها اشاره کرد.

هرچند که  انواع سرب ها  برای تعادل و بالانس کردن چرخ ها از پر فروش ترین سرب ها به شمار می رود اما سرب چسبی نیز بسیارپرفروش و کاربردی می باشد  و طرفداران زیادی پیدا کرده است. کارشناسان می گویند که سرب چسبی لاستیک ، باعث شده تا بازار فروش  لوازم یدکی 40 درصد رونق بیشتری پیدا کند. در آمریکا نیز فروش سرب چسبی  35 درصد و بازار فروش سرب گیره ای 65% است که در مقایسه می توان گفت، سرب  فروش فوق العاده ای را در رقابت با سرب های دیگر، دارد. این رقابت روز به روز بیشتر شده و فروش سرب چسبی بیشتر می‌شود. 

سرب های چسبی لاستیک معروف به سربهای  اسپرت به دلیل داشتن برچسب جهت بالانس کردن فوری لاستیک می باشد که توسط چسب قوی که پشت سرب می باشد در وزنهای 5 گرم و 10 گرم بر روی لینگ لاستیک جهت بالانس کردن لاستیک ماشین توسط آپاراتی ها و تعویض روغنی ها انجام می شود.  

برای کسب اطلاعات بیشتر سرب چسبی لاستیک اینجا کلیک کنید.

  • 89,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740