سرب بالانس


سرب گیره‌ای

از جمله لوازم پنچری خودرو کاربردی می توان به سرب گیره ای اشاره کرد. در بازار از برندهای مختلفی از این سرب بالانس وجود دارد که یکی از بهترین آنها را می توان در برند CGNT جستجو کرد. استفاده از این وسیله در مواقعی که لاستیک خودرو بالانس بودن خود را از دست می دهد زیاد اتفاق می افتد.

در واقع دستگاه های پیشرفته که بالانس چرخ خودرو را انجام می دهند اگر وزنه بالانس نداشته باشند، عملاً کارآیی خود را از دست می دهند. این گونه دستگاه ها مانند سرب گیره ای NGCT به صورت کاملاً دیجیتالی اقدام به تعیین میزان نابالانسی چرخ خودرو به صورت اونس و یا گرم خواهد کرد.

در نظر داشته باشید که سرب گیره‌ای  یا سرب بالانس در وزن های مختلفی وجود دارد که هر کدام برای خودروهای مختلف استفاده می شود. جنس قطعات بکار رفته در این گونه وسایل معمولاً از سرب و یا آهن می باشد. دقت کنید که از سرب گیره ای لاستیک برای خودرهایی که از رینگ اسپورت بهره می برند، نمی توان استفاده کرد.

البته اگر این رینگ ها دارای لبه باشند، احتمال بکارگیری وجود دارد. سرب گیره ای چسبی بهترین راه حل برای بالانس کردن خودروهایی است که از رینگ اسپرت استفادده می کنند که

 

 

  • 499,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740