فیلتر کابین ( تیبا سرکان )


قیمت فیلتر کابین خودرو تیبا سرکان 


هوای درون خودرو، باید هوایی تمیز باشد. از این رو با استفاده از یک فیلتر هوا که به آن فیلتر کابین گفته می شود، می توان با تصفیه هوایی که از سمت ورودی های  سیستم تهویه به داخل کابین خودرو می آید، هوای پاکیزه ای را در کابین خودرو استشمام کرد. در واقع با تصفیه شدن هوا، درون خودرو از هر گونه  آلایند​ه و گرد و خاک (البته تا وقتی که شیشه های خودرو بالا باشند) در امان خواهد بود.

استفاده از فیلترهای کابین که از مرغوبیت بالایی برخوردار هستند، شدت  پاکیزه شدن هوا  را بالا خواهند برد، در نتیجه توصیه می کنیم که از  برندهای باکیفیت  برای فیلتر کابین، مانند فیلتر کابین سرکان استفاده کنید. خصوصاً برای خودرویی مانند تیبا می توان از این برند متناسب با خودرو خود یعنی  فیلتر کابین تیبا  بدون هیچ دغدغه ای استفاده نمود. 

دقت کنید که برای عوض کردن فیلتر کابین تیبا سرکان، هر صاحب خودرویی می تواند این کار را انجام دهد. ناگفته نماند که در خودروهای مختلف، مکان قرارگیری فیلتر روغن سرکان تیبا متفاوت است اما کار سختی را برای تعویض  فیلتر روغن تیبا سرکان نخواهید داشت. اگر نمی دانید که در چه فواصلی فیلتر کابین یک خودرو را تعویض کنید، باید بگوییم که حداقل هر سال در دو نوبت می توانید این کار را انجام دهید. برخی نیز معتقدند که با طی کردن حداکثر 20 هزار کیلومتر مسافت باید اقدام به تعویض فیلتر روغن تیبا کرد.

این نوع فیلتر به دلیل تحریم‌ها بسیار کم یاب می‌باشد مواظب باشید فیلتر تقلبی خریداری نکنید و کلاه سرتان نرود. 

 

 

  • 70,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740