شمع های 2x پلاتینیوم


شمع های 2x پلاتینیوم 

برند بوش از جمله برندهای معروف در زمینه قطعات یدکی خودرو است که می توان شمع خودرو را یکی از محصولات باکیفیت این کارخانه به حساب آورد. مدل های مختلفی از شمع برند بوش در بازار وجود دارد که شمع های 2x پلاتینیوم از جمله بهترین ها محسوب می شود. از مزیت های استفاده از این شمع می توان به طول عمر زیاد و کارایی چند برابر آن اشاره کرد. در مقابل شمع های معمولی، شمع های 2x پلاتینیوم می تواند علاوه بر افزایش شتاب خودرو، به کاهش مصرف سوخت نیز اشاره کرد.

ناگفته نماند که کارکرد این شمع با ساز و کار سرد تعیین شده و جنس آلیاژ جرقه زن آن نیز از پلاتین است. از ویژگی های ظاهری شمع های 2x پلاتینیوم می توان به قطر کم آن اشاره کرد. با توجه به اینکه در ساخت این شمع از چینی آلومینیوم سیلیکات چندلایه استفاده شده است از بروز زود هنگام جرقه جلوگیری شده است که این مزیت بسیار خوبی برای این شمع محسوب می شود.

صاحبان خودرو می توانند از این شمع به تعداد لازم در خودروی خود داشته باشند تا در صورت نیاز اقدام به تعویض شمع خراب خودرو کنند. در نظر داشته باشید که در حال حاضر قیمت شمع های 2x پلاتینیوم در حدود 180 هزار تومان است و فروشگاه تاپیک کالا با تضمین کیفیت آن را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.
برای مشاهده محصولات بیشتر به سایت تاپیک کالا مراجعه کنید.

  • 79,000 تومان

محصولات مرتبط

طراحی سایت : ره وب

09128882740